PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Nie oglądałam pierwszej części Hostel, ale wiem od znajomych, że było tam dużo tortur i okrucieństwa. Jeżeli komuś ten film się podobał rozumiem, ale jeśli za chwilę piszę, że chciałby, żeby w drugiej części było "jeszcze więcej tortur i latających flaków" to już wydaje mi się chore!!! Spotkałam sie już na tym forum z wypowiedziami, że jak oglądał ten film to, aż "miał ochotę przejechać prostytutkę", albo "wywiercić komuś dziurę w brzuchu nieważne komu" to ma poważne skrzywienie psychiki!!! Takie osoby powinny sie leczyć, albo od razu niech dobrowolnie zgłoszą się do szpitala psychiatrycznego, bo zwykły lekarz już im nie pomoże!!! Wiem, że, niektórzy lubią mocna kino i taki film miał prawo im się podobać, ale radzę się zastanowić ty osobom co im się w tym filmie najbardziej podoba. Ogólnie cały film z fabułą czy rozczłonkowane szczątki ludzkie, bo jeśli to drugie to możesz za darmo widzieć to codziennie w rzeźni!!!

ocenił(a) film na 7
Edycia

Rzeczywiscie, jesli kogos takie filmy inspiruja i prowokuja do uzywania przemocy to lepiej, zeby ich nie ogladal. A co do samego filmu, to nie wierz swoim znajomym - scen tortur i okrucienstwa wcale nie ma tak duzo, jak niektorzy twierdza. Problem prawdopodobnie lezy w tym, ze sa one dosc realistyczne i mocne (z czym rzadko mozna spotkac sie w kinach, predzej w filmach video), wiec moga szokowac takich, ktorzy sie nie zetkneli wczesniej z takim czyms. Ja np po obejrzeniu takich filmow nie mam ochoty wziac pily mechanicznej i porznac kogos na kawalki, powiedzialbym raczej ze dzialaja na mnie dokladnie odwrotnie.

ocenił(a) film na 4
Man_Behind_The_Sun

To tak samo jak na mnie. Filmy tego typu uwrażliwiają mnie na cierpienie innych ludzi. Ponad to filmy te pokazują jak wiele jest w stanie zrobić człowiek w walce o własne życie. Ukazany zostaje ten pierwotny instynkt, który w dzisiejszych czasach już się nieco zatracił. Poza tym horrory moim zdaniem należą do filmów dość nie przewidywalnych. Bo weźmy na przykład takie komedie romantycznie: w jakiś tam sposób dochodzi do spotkania głównych bohaterów, następnie jest pięknie i miło, potem następuje kłótnia lub jakieś nieporozumienie i na końcu szczęśliwy happy end. Natomiast horroru to jedna wielka zagadka, kto, gdzie, co i jak i to właśnie powinno cechować dobry horror do którego moim zdaniem Hostel można zaliczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones