PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Wierzą, że w Europie tak to wygląda i takie rzeczy się dzieją. Widziałem mnóstwo komentarzy pod fragmentami tego filmu na YouTube w stylu "To okropne że takie rzeczy naprawdę mają miejsce" albo mój ulubiony "J*bane eks-komunistyczne kraje. Powinniśmy przynieść im wolność. Dla takich miejsc NIE ma miejsca w UE". Pozostaje nam tylko rozpaczać i mieć nadzieję, że hamburgery nie wezmą się za film o Polsce.

A co ja mam się przejmować tym, co piszą głupi ignoranccy ludzi. Skoro wiem, że to wszystko bujda, to takie komentarze mogą tylko śmieszyć. Poza tym nie powinno się wrzucać ludzi do jednego worka. Pewnie jest dużo Amerykanów, którzy świetnie się orientują, a tym głupszym należy tylko współczuć.

czomo12

i tu się mylisz, robiono losowo wybranym Amerykanom testy (około 2500 osób z różnych środowisk) i zdecydowana większość miała blade pojęcie na temat sytuacji w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Niektórzy nie wiedzieli nawet, że są takie kraje jak Czechy czy Słowacja, a Polaków uważają za sprawców holokaustu... Nie wspomnę o bardziej szczegółowej wiedzy, typu ustrój polityczny w danym państwie.
Jedna wielka żenada, jak Amerykanie są traktowani przez świat, za kogo siebie mają, a co w rzeczywistości wiedzą (g*wno wiedzą).

Film właśnie Amerykanów stawia w złym świetle, bo to przede wszystkim dla nich powstał taki biznes. Głupi przeciętny Amerykanin i tak pewnie tego nie zrozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones