PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

poprostu smiech na sali...druga część szalonego gówna znowu w kinach xD reżysera pogeło...pierwszy Hostel był okant dupy rozbic, 0 fabuły, 0 pomysłu , nie potrzebne sceny erotyczne,i brutalnosc xD co shit !! najlepiej jak koles przekupił gang dzieciaków za cukierki xDD ... jak oglądałem Hostel to nie wiedziałem czy smiac sie czy plakac, takie to żenujące... prosze mi powiedziec co w tym "filmie" może sie podobac ..nie żartuje, naprawde nie wiem co sie może w nim podobac wiec prosze mnie oswiecic !!<hahaha>

jabciu

moje zdanie na temat tego filmu niewiele różni się od Twojego xD może sam pomysł nie był zły, ale wykonanie i szczegóły?? naprawdę do bani xD zobaczymy, może dwójka będzie jeszcze większym kałem, a może jednak coś mnie zaskoczy ;]

pzdr.

jabciu

moje zdanie na temat tego filmu niewiele różni się od Twojego xD może sam pomysł nie był zły, ale wykonanie i szczegóły?? naprawdę do bani xD zobaczymy, może dwójka będzie jeszcze większym kałem, a może jednak coś mnie zaskoczy ;]

pzdr.

jabciu

moje zdanie na temat tego filmu niewiele różni się od Twojego xD może sam pomysł nie był zły, ale wykonanie i szczegóły?? naprawdę do bani xD zobaczymy, może dwójka będzie jeszcze większym kałem, a może jednak coś mnie zaskoczy ;]

pzdr.

jabciu

łaa, komp mi zaświrował xD

wybaczcie za te trzy odpowiedzi ;p

ocenił(a) film na 7
jabciu

Może Cię zaskoczę, ale wiesz co w tym filmie może się podobać ??

Realizm !!
Może się podobać to że coś takiego może zdarzyć się naprawdę i pewnie gdzieś tam się dzieje...

... wysil trochę szare komórki, pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie, czy kasa + ludzka dewiacja nie może doprowadzić do czegoś takiego ??

ocenił(a) film na 7
Toosexyforyou

Tak, tak to jest PRAWDZIWY horror. Jesli sobie uswiadomisz ze cos takiego moze w zasadzie spotkac kazdego, nawet i Ciebie kiedys, mozesz sie naprawde przerazic. Malo jest psycholi na tym swiecie? Zreszta zostal zainspirowany podobnymi wydarzeniami w Tajlandii, jakby ktos jeszcze nie wiedzial. Faktem jest ze rezyser spieprzyl sprawe przedstawiajac calkowicie falszywy obraz Slowacji, co zwlaszcza nas Wschodnioeuropejczykow kluje w oczy;/

ocenił(a) film na 7
Man_Behind_The_Sun

Z tą Słowacją to tak do końca bym go nie ganił. Może i są prymusami nowej EU i jej wzrostowi gospodarczemu nie dorastamy do pięt, ale należy pamiętać że tam przede wszystkim zachód rośnie w siłę, a ze wschodem kiepsko (mimo że w filmie podobno pokazano okolice Bratysłąwy). Słowacy mają bardzo duży problem, który w Polsce jest problemem iluzorycznym. Mianowicie prawie 50% populacji Słowacji, to cyganie. Zachód Słowacji jest bardzo urokliwy, ale np. jej wschód jest jednym słowem ponury i szary. Reżyser nieco przesadził z tymi Wołgami i pałowaniem, ale reszta wydawała się całkiem realna.

O przykładowo dworzec był ładny, taki to u nas teraz tylko we Włoszczowej/Włoszczowie*

*niepotrzene skreślić :P

ocenił(a) film na 7
Toosexyforyou

A kiedy tem byles ostatnio? Ja rok temu bylem ponad tydzien na Slowacji (jezdze tam prawie co roku, bo mieszkam jakies 100 km od granicy), w tym 2 dni w Bratyslawie a reszta objazdowka autem. Troche przesadziles z tym komentarzem - fakt, sa pewne miejscowosci, ktore sa stricte cyganskie, ale sa tez miejsca gdzie w zasadzie ich nie widac (jak bylem w Bratyslawie to praktycznie sie ich tam nie widzialo). No i z tym prymusem to nie bardzo tak jest - obok Polski to chyba najbiedniejszy kraj nowej UE (nie licze obecnego rozszerzenia), daleko im do Slowenii, Czech czy Wegier. Dla mnie Wschod (a moze raczej pln-wsch?) jest urokliwy - ich gory sa przepiekne, bardziej dzikie od naszych. wydaje mi sie ze jest ciekawszy od Zachodu, choc przyznaje bez bicia ze znam go mniej. Poza tym wciaz koszt takich wakacji jest troche nizszy niz w Polsce przy podobnym standarcie - piwo, jedzenie, noclegi czy paliwo wychodza ciut taniej niz w Polsce.

ocenił(a) film na 7
Man_Behind_The_Sun

Z racji pracy często bywam na Słowacji. Ostatni raz 4 stycznia, zaliczyłem m.in Poprad, Medzilaborce, Starą Luboną, Svidnik i Bardejuv.
Miasta pełne zabytków, przykładowo Bardejuv wpisany nawet na liste dziedzictwa Unesco, jednak mimo to jest tam smutno i szaro. Urok natulalny jest niezły, np. słowackie Tatry są o wiele ładniejsze niż polskie, ale mi chodzi ogólnie o klimat. Jest szaro i ponuro, mimo że sam teren jest urokliwy. A co do prymusostwa chodziło mi o to że byli w jednej z najgorszych sytuacji gospodarczych i zanotowali największy wzrost gospodarczy, chociaż teraz po dojściu do władzy słowackiego Leppera, będzie z pewnością gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones