PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Ale nie np. Wzgórza mają oczy czy Droga bez powrotu, bo widziałem już, poza tym chodzi mi o filmy z jakimiś psychopatami, którzy torturują ludzi, a nie szybko zabijają. Znacie takie, ale bez cenzury i z fabułą jakąś, a nie samym znęcaniem się nad kimś przez godzinę.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 1
krytyk_filmowy

Nie chcemy znać podobnych filmów...

krytyk_filmowy

Tajski film Art of the devil III / Long khong II (2008)- w ogóle trzy części( druga jest lepsza od trzeciej). To jest właśnie horror z torturami typu gore,
"dom woskowych ciał"- nawet daje radę,
"dziewczyna z sąsiedztwa"- thriller- dramat to oczywiście nie horror ale robi na psyche,
"Bez litości" (2010) - też są pewne tortury
"See no evil " 2004- później jest jeszcze kontynuacja
"Mord w kawałkach(2004) " - to akurat kiepski film ale flaki się walają, tortury są, może jednak mniej niż w hostelu. Taki film kategorii z :P
" ludzka stonoga"- to chyba bardziej śmieszne, ale tortury przecież są :)
"Martyrs(2015) "- o organizacji która torturuje ludzi
Funny Games(1997) - też psychopaci którzy torturują małżeństwo- jak pamiętam to już lepszy film, ale nie jestem pewna czy to ten o który mi chodzi :)
Sadysta" (2007) - to też dość dobry film, ale już nie taki zupełny gore i milion tortur, ale pewne są

Coś może wybierzesz jeżeli nie oglądałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones