PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 463
oceny
5,3 10 1 35463
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Mam nadzieję...

ocenił(a) film na 5

że kontynuacja będzie miała przede wszystkim jakąś znacznie ciekawszą fabułę, bo w jedynce nie była ona silną stroną... Czekam na ten film, choć nie tak jak czekałem na Piłe III ;)

Kuros

IMO Pile brakuje fabuły, w Hostelu jest znaczniej bardziej ciekawsza.

użytkownik usunięty
ryandel

Ano. Po prostu powala na kolana. Można by z tego setki książek wycisnąć. Istny fabularny majstersztyk.

Pile brakuje fabuły? Pffff... ciekawe stwierdzenie. Moim zdaniem to Hostel jest o wiele bardziej do przewidzenia aniżeli Piła. W pile byłam przynajmniej zaskoczona na końcu filmu. A w Hostelu? Raczej zniesmaczona ;] I jak widzisz, sequel Piły I był jeszcze lepszy od pierwszej części i myślę, że nie zawiodę się także na części III. W dalszej kontynuacji filmu Hostel, wystarczy popatrzeć na plakat ;] Jakoś specjalnie mnie on nie podnieca ;]

wariacja

Sequel piły to kopia pierwszej czesci i kazda nastepna to komercha robiona jak moda na sukces. No bo co tam pojawi się nowego aniżeli przykuwajace do fotela sytuacje bez wyjścia? Jest to film dla ludzi których bawi taka psychiczną jazda, bo obawiam się że wolałbym zginąć niż odcinać sobie 'piłą' swoje ludzki instynkty.

ryandel

Ohh, cudowne porównanie: moda na sukces vs piła. W pile o ile mi wiadomo nie ma domów mody ani babki, która spała już z ojcem i jego dwoma synami ;] Na twoim miejscu poszukałabym czegoś bardziej zbliżonego do piły ^^ Bo niestety ten gryps ci nie wyszedł ;]
Poza tym, filmy robione są dla ludzi i nie rozumiem twojego stwierdzenia, iż skoro oglądam "Piłę" to musi mnie bawić taka 'psychiczna jazda'. No tak, przecież zawsze śmieję się w niebo głosy, gdy ktoś odcina sobie w filmie nogę. Ahhh, jestem bezduszna, skoro ogladam TAAAAKIE filmy, prawda? Pozdrawiam ;]

wariacja

moim zdaniem porownanie jest bardzo trafne, ponieważ Moda na Sukces ma ok 4.5 tys odcinków a Piła bardzo szybko sie zbliża , a co do Pily do jest smutne że tak to ciągną , chodzą słuchy że seria Piły zakończy sie odcinkiem XXII

ryandel

Ciekawsza ha h ha ha ha ha ha ha ha ha człoweiku co ty mówisz.co jest takiego ciekawego w fabule hostelu od poczatku do konca jest wszytko jasne i nie wspomne o glupocie amerykanów ktora w kazdej scenie jest widoczna

ocenił(a) film na 5
Kuros

Jak widze nie wszyscy zrozumieli to, co powiedziałem. Chodziło mi o to, że w pierwszej części Hostela fabułą była delikatnie mówiąc nieciekawa i mam nadzieję, że DRUGA część to zmieni. No i przy okazji film nie umywa się do Piły III.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones