PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Jestem zdziwiony że będzie Hostel 2 zobaczymy co nam pokażą w tym filmie mam nadzieje że będzie tak samo dobry jak poprzednia część :)

Mekeke_jv

dobry??? sorry, wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale powiedzmy sobie szczerze - ten film oprocz masy krwi i rzezi nie wystawal ani troche ponad jakis przyzwoity poziom. Jak dla mnie to byla taka dluzsza wersja "opowiesci z krypty", fabula mniej wiecej na tym samym poziomie, tyle ze efekty troche lepsze.

Mekeke_jv

dobry??? sorry, wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale powiedzmy sobie szczerze - ten film oprocz masy krwi i rzezi nie wystawal ani troche ponad jakis przyzwoity poziom. Jak dla mnie to byla taka dluzsza wersja "opowiesci z krypty", fabula mniej wiecej na tym samym poziomie, tyle ze efekty troche lepsze.

Buzzard

Nie wiem jak tobie ale mi sie ten film podobał oczywiśie pierwsza część jak ty uważasz że to dla ciebie film jest jak Opowieście z krypty to może tak jest ale ja mam inny gust i mi sie ten film podobał lubie źeźnie i dużo krwi niestety na tym sie wychowałem

Buzzard

Jezeli szukasz dobrej fabuly w filmie gore, to moze jednak odpusc sobie ogladanie takich produkcji, a przynajmniej komentarz.
Ja np kocham jazz, dlatego nigdy nie siegam po disco polo, co wiecej go nie oceniam. Jak Ty kochasz np kino skandynawskie, to daj spokoj z gore.

simonoc

Spoko, ale nie wiem o co ci chodzi??. To że spodobała mi sie pierwsza częśc to nieznaczy że sobie mam odpuścić

Mekeke_jv

Simonoc odpowiedzial Buzzardowi, a nie Tobie. Ja też jestem ciekaw kontynuacji, to tak a propos

publow

No to jest bardzo możliwe ale mneijsza z tym film mam nadzieje że będzie lepszy od pierwszej ale pierwsza część była bardzo dobra :) Pozdro

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

Nikt się ze mną nie zgadza, ale dla mnie 1 częś cto arcydzieło, mój ukochamy film, jestem ciekawa drugiej części, ale z drugiej strony jeżeli miałoby nie być Paxtona to nie byłoby to samo ;-)

i takich ludzi właśnie nalezy leczyć :) ja rozumiem, obejżeć ten film, popatrzeć jak krew sika, zapomnieć, ale jakiekolwiek formy uwielbienia dla filmu który nei niesie ze sobąnic poza flakami są troszkę dziwne :)

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

czasami faktycznie mam wrażeie, że powinno się mnie lczyć bo na szczycie mojego poczucia wartości są film, jestem potworną materialistką, ale to nicx w porównaniu z filmem, po prostu nie ma dla mnie ważniejszej rzeczy, a jak jakiś film pokocham, jak Hostel, to odizolujciue ode mnie ludzi

Masz racje film jest zajebisty lubie takie filmy oglądać dużo krwi i odcięte paluszki :) to lubie, ogólnie oglądam same horrory ten mi sie bardzo spodobał mam nadzieje że dwójka pokaże klase.

użytkownik usunięty

ludzie próbują mówić że jest zły bo nie ma ideologii i jest za dużo krwoi i gołych bab a to ptrzecież był główny sens tego filmu, no i Paxton był rewelacyjny, ja dzień później jechałam na białą szkołe i gadałam wszystkim przez tydzień tylko o /Hostelu

Ten film utkwił ci w pamięci wiem jak to jest bo ja sam miałem tak jak ty że gadałem i myślałem tylko o jednym filmie a był nim Piła i Piła 2 i utkwiły mi różne słowa których nigdy nie zapomne film jest naprawde godny obejrzenia film jest zajebisty pozdro

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

o tak piły też były mocne, tylko,m że na inny sposób, oglądałam obie po kilka razy, zawsze misię podobały, i nigdy nie nudziły

Ja też oglądałem ten film pokilka razy nawet więcej niż kilka jestem ciekawy jak wyjdzie SAW 3 i oczywiście Hostel 2 :) lubie kiedy jest krew oj bardzo lubie Pozdro:)

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

po tym co tu czytam boję się, że ie zrbią hostelu 2 a to byłaby dla mnie wielka strata, piła 3 pewnie będzie równie dobra jak poprzednie części
(denerwują mnie ludzie, którzy gadają, że 2 była fatalna, dla mnie obie części były porónywalne) a zrobią pewnie jeszcze ich kilka

No co ty myśle że zrobia bo przeciesz by nie wstawiali na filmwebie Hostel 2 i pisze kiedy ma być więc sie nie przejmój że nie będzie po prostu ja wierze że będzie Hostel 2 i napewno pujde do kina, jelsi chodzi o film SAW 2 to ci powiem że była tak samo genialna jak i pierwsza część ale niktóży tego niedostrzegają mnie też to denerwóje

Mekeke_jv

Podczas wywiadu dla iFMagazine Eli Roth zdradził kilka informacji na temat swojego kolejnego filmu - "Hostel 2":"Saw 2 była wielka inspiracją, przyspieszyli go i to był zabawny sequel. Zdecydowałem, że lepiej nakręcę "Hostel 2" teraz, kiedy jest jeszcze świeży w moim umyśle. Ma jakby swoistego rodzaju datę ważności. W przeciwieństwie do pierwszej części, druga nie będzie filmem dla całej rodziny. Będzie miał w sobie sporo krwi oraz będzie ciemniejszy i bardziej brutalny. Uwazam, że pierwsze ujęcia kontynuacji powinny ropoczynać się w momencie, w którym zakończyła się część pierwsza. Zawsze chciałem coś takiego zobaczyć. "

http://horror.com.pl/news/index.php?function=show_all&no=780 [horror.com.pl/news/inde ...]

zapowiada się ciekawie, ale zapewne na zapowiedziach się skończy

Syaimaral_sama

Mam nadzieje że film będzie tak samo dobry jak jedynka może nawet lepszy więcej krwi i akcji tego bym chciał :)

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

wreszcie ktoś pisze coś ciekawego, dzięki, bo na serio się bałam, że z powodu tej oceny nie zrobią kolejnej częśći ja na nią pójdę na pewno, choćby nie wiem co i ufam ,ze będzie co najmniej równie dobra, jak 1 która była zachwycająca

użytkownik usunięty

jak weszłam na tą stronę to się jednak uśmiałam "hostel 2 nie będzie filmem dla całej rodziny..." no bo 1 to dla niemowląt ;-)

No to tak jak mówiłem że film będzie tylko niewiadomo kiedy w Polsce,ale i tak oglądne wcvzesniej niż będzie w naszym kraju i odrazu pujde do kina :) bo szkoda przegapic taki zajebisty film.

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

no, 2 będzie bo już poostaniowione, ale 3 już pewnie nie bo sami widzicie, co tu sie wyrabia

Ja to wiedziałem w momęcie kiedy weszłem na tą strone i zobaczyłem Hostel 2, a co do 3 części to raczej nic nie wiadomo bo może sie skończyć na drugiej częście albo może zrobią bo dużo ludzi na świecie oglądnie ten film i film zrobią tylko dla kasy niestety tak już jest, różnie to bywa

użytkownik usunięty
Mekeke_jv

no i nie wzięliśmyu pod uwagę jednej rzeczy, oceena może być taka zła, tylko dlatego, że co którym si8ę podobałn ie zostawił oceny ani komenta ;-) dobra to był żart, ale jakość filmu ocenia się po tym ile kasy dał i ilu ludzoi go obejrzało a nie na prawdziwej ocenia, więc zawsze jest nadzieja

Po co oni kreca 2 czes tego scierwa!?Jesli kots widzial pierwsza czesc to na druga napewno nie pojdzie.

Crom_3

nie masz racji ja widziłem 1 część na kompie i tak mi sie spodobała że na dwójke to pójde juz do kina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones