PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 488
ocen
5,3 10 1 35488
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

zeby takie cos nagrecic i to ogladac.
Filma nakrecony przez dewiantow. Jak laska mogla wziac udzial w scenie ze jedna wisi glowa w dol a druga ja zabija i ma orgazm z jej krwii?
Te to tylko film?? K8rwa ludzie pomyslcie. Trafilme na to przypadkowo. To powinno byc w platnej tv.

ocenił(a) film na 6
maciek9192

ja ocenilam film na 6. pierwszy raz wczoraj ogladalam to. i nie od samego poczatku. ale fakt film jest chory, nieźle popiepszony

ocenił(a) film na 3
olka19_19

film jest słaby i przewidywalny. Drętwa i nietrzymająca się kupy fabuła, ale co do masy flaków - powiedzcie mi dlaczego nikt nie bulwersuje się tak gdy mowa jest o pile ? może dlatego, że większość 'ekspertów' nawet tych filmów nie oglądała tylko kieruje się tym co usłyszał od znajomego, który mdleje na widok kropli krwi.

ocenił(a) film na 3
wyrwiszmat

"Piła" jednak trochę się różni moim zdaniem od "Hostelu". Owszem i w jednym, i w drugim przypadku jest dużo krwi, ale "Piła" jeszcze ma jakąś fabułę...zresztą wszystkie krwawe sceny nie wzbudzały we mnie takiej odrazy jak w "Hostelu"...wczoraj jak go obejrzałam to zasypiałam z ogromnym niesmakiem. Nie wrzucałabym więc tych filmów do jednego worka. Ale nie ma co komu narzucać własnego zdania. Choć pod względem technicznym film był nakręcony bardzo dobrze, i to chyba jedyny plus tego filmu...aaa no i główna bohaterka:D

ocenił(a) film na 3
maciek9192

Widziałam bardziej zryte produkcje, ta jest przede wszystkim nuuuuuuuuuudna i strasznie wolno się rozkręca.

Birke_La_Folle

ja chce wiedzieć co brali scenarzysci pisząc to hahahha

ocenił(a) film na 4
nashla

Cóż, po tej scenie wyżej opisanej, gdy panna zaspokaja swoje seksualne rządze tarzając się w krwi, której było aż nadto, wyłączyłam telewizor. Już wtedy było coś dziwnego, bo najpierw mega ostrym 'czymś' jeździ po całym jej ciele bez niczego, a zaraz w ten sam sposób rozcina jej plecy.
A Piłę lubię, fakt, szczególnie pierwsze częsci, ostatnich nie oglądałam. Generalnie to ma jakiś 'sens', facet chce ludzi czegoś nauczyć, aby żyli lepiej, jeśli będą zdolni do poświęceń, aby przeżyć. Że chce się zabawić, no to inna sprawa. Ale jakaś chora filozofia tam jest, tu nie ma żadnej. Chyba, że wychodzi w dalszej części filmu, którego ja nie widziałam.

ocenił(a) film na 3
lubiepatrzecwgwiazdy

to była kosa:)

lubiepatrzecwgwiazdy

Istna zabójczyni z twarzy, idealna aktorka do tej roli.

użytkownik usunięty
lubiepatrzecwgwiazdy

Ta pani kopiowała Elżbietę Batory.

ocenił(a) film na 3

Miałam dokładnie to samo skojarzenie jak tylko zobaczyłam ją wchodzącą do tej jakby "wanny". Swoją drogę polecam wszystkim książkę "Pani na Czachticach":)

maciek9192

Obejrzałam wczoraj z ciekawości, bo widziałam kilka opinii, że niby część 2 lepsza od 1. Jak dla mnie dziadostwo, sama przemoc bez niczego innego. Nie straszy, raczej wzbudza tylko obrzydzenie i niesmak. Nie nazwałabym tego horrorem. Dla takich filmów powinna zostać utworzona nowa kategoria "Czysta rzeźnia", czy coś podobnego.

ocenił(a) film na 3
warren2

zgadzam sie. Co do oddzielnej kategorii to chyba tego typu filmy zaliczane sa do "gore"...chyba ze cos przekrecilam

ocenił(a) film na 8
maciek9192

Fakt, że film jest nieźle popieprzony, ale przecież taki miał być, właśnie o to chodziło. Tyle czytam, że ten film jest bezmyślną rzeźnią bez fabuły, a przecież pomysł z tą chorą zabawą dla bogaczy ze wszystkimi jej rytuałami (licytacja, tatuaż, przymus zabicia) całkiem oryginalny. Jak komuś nie pasują takie sceny to niech po prostu nie ogląda. To zresztą tylko film, równie dobrze można przyczepić się do przeciętnego filmu sensacyjnego z mordobiciem i strzelaniną, bo to przecież także może demoralizować.
A co do wiadomo której sceny z Lorną - majstersztyk, dzięki tej scenie podniosłem nieco ocenę.

ocenił(a) film na 8
guliver_filmweb

Popieram. Pomysł jest oryginalny. Lubię tego typu filmy, a ten jest bardzo dobry, toteż go tak oceniłam. Dwójka lepsza od jedynki. A scenka z Lorną, jak już wyżej coś wspomniano, była zaczerpnięta z opowieści o żonie Batorego. Jeden z lepszych horrorów.

ocenił(a) film na 8
maciek9192

Tylko proszę pisać SPOILER

Kamila186

Może uznacie mnie za czuba, ale dla przykładu ta scenka na końcu filmu z odcięciem dziewczynie głowy przez główną bohaterkę, a później, gdy dzieciaki grały jej głową w nogę i padł gol... to wywołało u mnie śmiech.

PS: Nie jestem seryjnym mordercą i nie mam tego w planach. :P Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
maciek9192

Obejrzyj "Holy Mountain" i wtedy sie bulwersuj. Hostel to bulka z maslem.

ocenił(a) film na 3
maciek9192

Co prawda w dziwne słowa ubrałeś swoją opinię, ale ogólną podzielam.
Hostel jest płytki, głupi i skierowany do określonej grupy ludzi - tych o IQ poniżej przeciętnej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones