PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299828}

Szkoła szpiegowania

Spy School
5,9 503
oceny
5,9 10 1 503
Szkoła szpiegowania
powrót do forum filmu Szkoła szpiegowania

angielskie napisy

użytkownik usunięty

Wiem, ze wszycy narzekaja na to, ze nie ma do tego filmu polskich napisów. Osobiście znam co nie co angielskiego wiec wpadlem na pomysl, zeby sciagnac angielskie napisy bo trudno zrozumiec wypowiedzi aktorow poslugujacymi sie innym jezykiem co chyba dobrze wiecie. To link na angielskie napisy http://www.podnapisi.net/doubting-thomas-2007-subtitles-p376320 UWAGA: napisy moga byc zle dopasowane do filmu wiec radze sciagnac najnowsza wersje ALLplayera, ktory ma opcję jak "inteligentne napisy". To opcja dla wolno lub szybko czytajacych, ktorzy chca wygodnie czytac napisy podczas ogladania filmu. Mozna opuzniac lub przyspieszac napisy. Mysle, ze link na ten program jest prawidlowy, jesli nie, sami sprobujcie poszukac http://www.cdr-zone.com/software/media_players/allplayer.html

ocenił(a) film na 8

Dzięki za napisy zabieram się za tłumaczenie.

Mr_Mangas

Mr mangas mógłyś mi wysłac napisy jak przetłumaczysz ? z angola jestem cienka ;(

użytkownik usunięty

Podejrzewam, ze bedziesz pierwszym twórcą napisów do tego filmu :P

no i tak pewnie będzie ;) gratulacje

ocenił(a) film na 8
Violettelle

Pewnie że wyślę, ale dam znać w tym temacie jak skończę :D No i pewnie będą do pobrania na napisy.info, albo napisy24.pl :D

Mr_Mangas

dzięki :))

ocenił(a) film na 3
Mr_Mangas

Coś ci to nie idzie z tymi napisami... opierdalasz się z tym jak w mordę strzelił. Tydzień mija i dalej nic... widać że sprawa cię przerasta.

ocenił(a) film na 3
Mr_Mangas

żałosny jesteś!! robisz ludzi w ciula takim beznadziejnym gadaniem. Gdybym wiedział że tak to będzie wyglądać, sam bym się wziął za pisanie polskiej wersji.

Kot_Kot

nom fakt . troche dlugo z tym idzie . chyba sama się za to wezme tlyko ciekawe ile mi to zajmie :PP

ocenił(a) film na 3
Violettelle

szczerze - ja się 2x wziąłem za tworzenie polskich napisów :

1.Have dreams will travel - Na podstawie agielskich + synchronizacja z filmem - zajęło mi to 6h. Z tym że robiłem na raty więc na drugi dzień po rozpoczęciu były gotowe. Jeśli sobie na napiprojekt wyszukasz to pewnie ci ściągnie moje (Made by Kot).

2.Jumper - od samego początku ze słuchu + synchronizacja, przewalona sprawa bo było to zaraz po wyjściu filmu w kinach. I pisałem właśnie z wersji kinowej. Wiadomo jaka jakość dźwięku. Przewalona sprawa z zrozumieniem mowy aktorów. Tak czy inaczej dałem rady. Nie było to super dokładne tłumaczenie ale mogę powiedzieć że dobrze zostało skomentowane przez osoby sprawdzające je. Trwało to 3 dni bo nie robiłem ciągiem - gdzieś ok. 7h.

Więc Mr Mangas nie pierdol głupot że zrobisz polską wersję napisów. Dawno bym je napisał!!! Ja bym był zadowolony, ty byś był, napiprojekt by był i mnóstwo innych ludzi by było.

ocenił(a) film na 3
Kot_Kot

Nie no ja się nie dziwię że kolo nie zrobił PL napisów. Ten film to tandeta totalna. Szkoda czasu poświęcać na ten badziew. Zwykła bajeczka dla dzieci nic więcej. Żałuję czasu na ściągnięcie tego. Na szczęście poleciało na zbity pysk.

Kot_Kot

czyli ze moge wykasować ;dd

ocenił(a) film na 3
Violettelle

to zależy... w jakich filmach gustujesz ?

Kot_Kot

horrory , pozadne fantasty ale jesli cos w tym stylu jest ok no to obejrzec moge

ocenił(a) film na 3
Violettelle

No to wątpię że ci się to spodoba. Nie miej później do mnie pretensji że cię nie ostrzegłem ok ?

Kot_Kot

okej ;) . w końcu t ja zmarnuje albo wykorzystam dobrze czas :)

ocenił(a) film na 8
Kot_Kot

"Nie no ja się nie dziwię że kolo nie zrobił PL napisów." Po pierwsze nie jestem dla ciebie kolo, a skoro dobry jesteś tylko w pustej gadce, bo sam nie napisałeś nawet zdania, to wypad z forum.

ocenił(a) film na 8
Kot_Kot

Jeśli ci się nie podoba czekanie na napisy, to weź się za ich tłumaczenie, a nie obrażaj ludzi.
I ja mam tłumaczyć napisy dla oszołomów, którzy mnie obrażają, tak? Skoro jesteś taki niesamowity w tłumaczeniach i masz tak nudne życie, że nie zajmujesz się niczym innym to TŁUMACZ!!!!
Czekam zatem na linka mądralo. Wyrobisz się do jutra, czy do przyszłego roku?
W przeciwieństwie do ciebie ograniczony językowo dzieciaku, pracuję i to do późna,więc jeśli już się za to zabieram, jest to wieczór.

Powiadasz "Dawno bym je napisał!!!". Jasne, to ciekawe czemu jeszcze się za to nie zabrałeś chojraku, tylko włazisz tutaj i mnie obrażasz! W takim razie wstrzymuję prace i czekam na twoje napisy. Ciekaw jestem kiedy się doczekam. Swoje opublikuję dopiero wtedy kiedy ujrzę twoją pracę, zatem czekam z wypiekami na twarzy.

ocenił(a) film na 3
Mr_Mangas

Jak już napisałem wyżej nie dziwie ci się że nie napisałeś ich. Film jest badziewiasty i to strasznie (jak dla mnie). Nawet nie zamierzam zabierać się do pisanie bo to się mija z celem. Po ciul mam tworzyć napisy skoro film MI się nie spodobał. Niniejszym ogłaszam TOBIE że nie doczekasz się nawet do przyszłorocznych świąt bożego narodzenia. W gwoli ścisłości JA nie potrzebuję PL napisów z faktu iż moja znajomość języka angielksiego jest na tyle dobra że zrozumiałem prawie cały film. Poza tym prawdę mówiąc film nie prezentuje żadnej "zaawansowanej mowy" tylko prosty język dzieciaków filmu (to bodajże odpowiednik szkoły podstawowej lub gimnazjum był). Nie mówię że jestem niesamowity w tłumaczeniach tylko że zajmowałem się tym już nie raz i nie zajęło mi to tyle czasu co tobie. A skoro masz takie zapracowane życie w przeciwieństwie do mnie i nie potrafisz znaleźć sobie wolnego czasu i wieczorami wracasz do domu, no to stary żal mi ciebie bo nie na tym życie polega żeby całymi dniami pracować. Ogarnij się! Powiadam że dawno bym je napisał (gdybym się podjął pracy nad nimi) ale wiesz co? dobrze że tego nie zrobiłem, film rzeczywiście nie jest rewelacją i myślę że nie warto poświęcać czas na PL napisy. To jest moje zdanie na temat tego filmu. Co do ciebie, jak już wspominałem, nie dziwię Ci się, naprawdę! Przepraszam za obrazę, troszkę mnie poniosło, nie zdawałem sobie wtedy sprawy jaki ten film naprawdę jest - sugerowałem się oceną - myliłem się. Skoro przerywasz pisanie PL wersji wiedz że mi żalu nie zrobisz, nie zamierzam tego filmu oglądać ani razu więcej (oceniłem go 3/10 jak się nie mylę), więc decyzja należy do Ciebie. Ja nie będę wyczekiwał na nie, masz moje słowo. Przepraszam jeszcze raz za to że cię obraziłem.

Kot_Kot

Kiedy skończysz robienie napisów?
Bardzo mi na nich zależy.
A film mi się podoba jest nawet fajny.

pawelg307

wielkie dzięki za napisy już sciągnołem film też i jeszcze dziś go może obejże.

Napisy znajdziecie pod: http://rapidshare.com/files/217855930/Spy.School.2008.DVDRiP.XViD.txt
Miłego oglądania...

ocenił(a) film na 9
Hildegunst

Dzięki bardzo, przyjemnie się oglądało, niezły filmik ;)

kzabost

Na chomikuj jest film z napisami:p
http://chomikuj.pl/Dori1703
Osobiście sam plakat jest dla mnie totalną zrzynką z "Małych agentów"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones