Richard Burgi

Richard William Burgi

6,6
1 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Burgi

ale on zawsze kojarzył mi się z kupą mięści i zerową inteligencją.Może mam to po ,,gotowych na wsyzskto'':-)

Polka

a ja myślę, że w "gotowych na wszystko" miał akurat fajną rolę;) przystojny, zabawny i taki normalny(patrząc na resztę bohaterów i ich wszystkie występki i tajemnice:p)

_KaHa_

W gotowych był zajwfajny , bardzo mocno stąpał po ziemii , świetny facet , zabawna rola, szkoda że musial zginąć ,ale takie role w serialch ...

Polka

Karl był prawnikiem, więc jego zachowanie w kontaktach damsko-męskich nie może wpływac na twoją ocenę jego inteligencji.... raczej mi daje pewny obraz twojej.... wadą jest też to, że był dobrze zbudowany?
Z pewnością był bardzo inteligentny, do tego przystojny i seksowny, z poczuciem humoru i zgadzam się z postem wyżej, że był po prostu normalnym facetem. Najfajniejszy był chyba jego romans z Bree. Obydwoje na siebie wpływali, chociaż nie wiem, czy gdyby romans zamienił się w związek, coś by z tego wyszło. Ale wielka szkoda, że zginął. Tak samo jak w przypadku Edie - wielka strata dla serialu.

Co do samego Richarda - to świetny aktor, z charyzmą, bardzo dobrze się go ogląda, zwłaszcza jak jest się kobietą ;)

fune

szkoda że go usmiercili i edie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones